Elektrikli Araç Şarj Cihazı Çözümleri

DC Hızlı Şarj Sistemleri ve AC Şarj Sistemleri bulunmaktadır.

VOLTPO

DC Hızlı Şarj Sistemleri , AC Şarj Sistemleri

Voltpo, elektrikli araç şarj cihazları konusunda geniş ürün yelpazesi ile Akaryakıt İstasyonları, AVM’ler, Yol Kenarı Dinlenme Tesisleri, Kamu Kurumları, Kuruluşlar, Fabrikalar, Otoparklar, Siteler ve Apartmanlar v.b tüm müşterilere anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Voltpo

Birden fazla şarj istasyonuna ve yüksek güce ihtiyaç duyulan Akaryakıt İstasyonları, AVM’ler, Yol Kenarı Dinlenme Tesisleri gibi alanlara uydu şarj ve tek plug ya da çift pluglı tekil şarj cihazı çözümleri ile hizmet vermektedir. Kurulu gücün yeterli olmadığı müşterilerde Orta Gerilimden başlayarak Beton Köşk, OG Anahtarlama Hücreleri (Yeni nesil kompakt SF6 Gazlı Kesici ve SF6 Gazlı Yük Ayırıcılı), Dağıtım Transformatörleri de sağlanarak tek noktadan zahmetsiz bir elektrikli dönüşüm deneyimi sağlamaktadır.

Müşteri taleplerine göre modüler tasarımı sayesinde güç seviyesi ayarlanabilen, tek plug ve çift pluglı tekil şarj cihazları da standart çözüm olarak hızlı teslim süreleri sunulmaktadır. Talep edilmesi durumunda mevcut transformatörlerinin alınarak güç yükseltilmesinin yapılması, altyapı hizmetleri de tecrübeli ve uzman ekibimizle gerçekleştirilmektedir.

12
Merhaba
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?