Hakkımızda

Voltpo

Voltpo, Çözüm ortağı Beta Enerji ile uçtan uca şarj cihazları ve güç üniteleri üretimi ve uygulaması yaparak müşterilere tek bir noktadan çözümler sunmaktadır. Trafo Güç Sistemleri ve Enerji Depolama Sistemleri ile desteklenen farklı güçlerde modüler şarj cihazları ile binek araçlardan ticari araçlara kadar uzanan bir pazarda faaliyet göstermektedir. Adana’da üretilen cihazlar tüm dünyayateknik servis ve kurulum hizmeti sağlayarak dağıtımı yapılmaktadır.

Neredeyiz?

Verimli üretim süreciyle enerji sektörünün ihtiyaçları için kaliteli çözümler sunan Voltpo Şarj Hizmetleri A.Ş , Trafo Güç Sistemleri ve Enerji Depolama Sistemleri ile desteklenen farklı güçlerde modüler şarj cihazları üretimini Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m² kapalı, 40.000 m² açık alan olmak üzere toplam 65.000 m² alanda gerçekleştirmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Değişen koşullara uyum sağlayabilmek ve şirketin yükselen başarılı çizgisini sürdürebilmek için sürekli gelişimin, iyileştirmenin, çalışana öncelikli değeri vermenin ve çalışan mutluluğunun her süreçte fark yaratacağına inanıyoruz. Ar-ge departmanımıza yaptığımız önemli yatırımımızla, Türkiye’nin elektrikli araç şarj istasyonları ve istasyon ağ çözümleri alanında teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerin özel siparişlerini beklentinin üzerinde standartlarda üretiyoruz. Değişen ve dönüşen dünyadaki tüm koşullara hızlı adaptasyon, esneklik, en uygun üretim felsefesini benimsemek, yenilikçi, gelişime açık yapımız ve en önemlisi çalışanlarımıza verdiğimiz değerle öne çıkarak ülkemizi temsil etmeyi sürdürüyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Çoklu Değerler Kültürü Nedir?

Biz büyük ve güzel bir aileyiz. Güçlü bir iş veren markası olmanın yanında, yeni jenerasyonlar için tercih edilen bir şirket olabilmek, çoklu değerler kültürümüzün en önemsediği alanlardan bir tanesi. Çalışanın kendini değerli hissettiği bir atmosferin oluşturulması, paylaşılan ve takdir edilen başarılar, aidiyet duygusunun oluşmasında bir motor görevi üstleniyor. Çalışan bağlılığı tam da bu noktada kaliteli ve güvenli iş ortamının lokomotifi oluyor, yeni kazanımların ortaya çıkarılmasını sağlıyor.

KM Taşlarımız

Voltpo, 2022 yılında faaliyetine başlayan bir Start-up , kökleri ise Beta Transformatör firması ile geçmişe dayanmaktadır. Sektörde 35 yıllık tecrübe ve 40’dan fazla ülkeye ihracat ile dünyanın 4 bir yanına enerjimizle mutluluk üretiyoruz.

Merhaba
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?